V petek, 14. junija 2024, so se naši devetošolci, generacija 2015 – 2024, s slavnostnim zaključkom za vedno poslovili od osnovnošolskih klopi. Predstavili so se s plesom in kratkim filmčkom, v katerem so se spomnili svojih otroških let in prvih začetkov v klopeh Osnovne šole Bistrica ob Sotli. Spoštljivo, iskreno in z iskricami v očeh so se zahvalili vsem učiteljem in drugim delavcem šole za predanost in skrb, posredovano znanje, podporo in življenjske vrednote.
Želimo jim vesele, razigrane in dolge počitniške dni, na novi srednješolski poti pa veliko uspeha, novih dogodivščin in pridobljenih znanj in tako kot je dejala ga. Simona Lipej:
»Ne pozabite, kdo ste in od kod prihajate. Bodite ponosni na svojo domovino in svoj kraj.«

Srečno, 9.a!

Zaposleni OŠ Bistrica ob Sotli