“Logika je temelj razumevanja sveta, kjer se vsak problem razreši v jasno in preprosto resnico”

Ta misel opisuje dosežke naših učencev na državnem tekmovanju Logična pošast. Na šolski ravni, kjer je v letošnjem letu sodelovalo kar 36 učencev od 1. do 9. razreda, je na državno stopnjo napredovalo 10 učencev.

Na OŠ Dobje so 25. maja v konkurenci najboljših v državi tekmovali:

Julija Juhart (1. r.), Toni Hostnik (2. r.), Ema Balažic in Erazem Koželj (3. r.), Zala Vračun (4. r.), Filip Božičnik (5. r.), Nela Knezić (6. r.), Jakob Žučko (7. r.), Julija Černelč (8. r.) in Kaja Rogina (9. r.).

Vsako tekmovanje zahteva veliko predanosti, truda in vztrajnosti. Naši učenci so s svojo željo in ljubeznijo do matematike dokazali, da se trdo delo vedno obrestuje. Njihov uspeh je rezultat skrbnih priprav, podpore mentorjev, učiteljev in staršev.

Ponosni smo, da imamo na naši šoli tako tako nadarjene in motivirane učence, ki nas vedno znova navdušujejo s svojimi dosežki.

ZLATO PRIZNANJE sta osvojili:

Nela Knezić in Julija Černelč

SREBRNO PRIZNANJE sta osvojila:

Filip Božičnik in Kaja Rogina

Iskrene čestitke vsem udeležencem, še posebej našim nagrajencem. Naj vam bo ta uspeh spodbuda za nadaljnje izzive in nove zmage!

Vodenje, motivacija in strokovnost igrajo ključno vlogo pri razvoju mladih talentov, ki jim pri tem stojijo ob strani mentorice ga. Brigita Ceraj, ga. Vanja Kolar Ivačič, ga. Andreja Klakočer in ga. Mateja Vojsk.