Učitelji razredniki
ZAP. ŠT. | IME IN PRIIMEK | RAZREDNIK / POUČUJE | DRUGO |
1 | Nika Drimel |
1. razred/ vse predmete razen LUM, DOP, DOD TJA 2. in 3. r. |
vodja Aktiva ŠPO, Aktiv za 1. obdobje, proslave, prireditve, tekmovanja, Zlati sonček, aktivi za dejavnosti, varstvo vozačev, dežurstvo, bralna značka, računanje je igra, angleška bralna značka, šolska kronika |
2 | Brigita Ceraj |
2. razred/ vse predmete razen TJA, DOP |
Aktiv za 1. obdobje, proslave in prireditve, Zlati sonček, tekmovanja, aktivi za dejavnosti, varstvo vozačev, dežurstvo, bralna značka, Mali logik in gibanje |
3 |
Ksenja Belina
|
3. razred/ vse predmete razen TJA, kolesarski izpit |
vodja Aktiva za 1. obdobje, proslave, prireditve, tekmovanja, varstvo vozačev, Zlati sonček, tečaj plavanja, organizator informacijskih dejavnosti, aktivi za dejavnosti, EMZŠ, šolska mediatorka, dežurstvo, bralna značka |
4
|
Vanja Kolar Ivačič |
4. razred/ SLJ, MAT, LUM, DRU, GUM, NIT, ŠPO, DOP/DOD, organizator informacijskih dejavnosti |
vodja Aktiva za likovno umetnost, strokovni aktivi, natečaji, proslave, prireditve, dežurstvo, oblikovanje publikacij, šolska mediacija, RO, Vesela šola, Bobrček, dežurstvo, bralna značka, tekmovanja |
5 |
Andreja Klakočer
|
5. razred/ SLJ, LUM, GUM, DRU, NIT, RAP, DOP/DOD, NIP UMET |
Aktiv za 2. triletje, tekmovanja, bralna značka, eko bralna značka, športnik bralec, natečaji, proslave, prireditve, RO, dežurstvo, pedagoški vodja poletne šole v naravi, aktivi za dejavnosti |
6 | Mateja Vojsk |
6. razred/ MAT 6., 7., 8. in 9. r., DOP, DOD DSP, nadarjeni |
članica Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, vodja Aktiva za naravoslovno-tehniške dejavnosti, tekmovanja iz znanja matematike, dežurstvo |
7 | Roman Urek | 7. razred/ ŠPO 5., 6., 7., 8. in 9. r. ŠZS (2), NIP ŠPORT, RAP |
član Aktiva ŠPO, član Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, EMZŠ, tekmovanja, šoli v naravi, RO, dežurstvo, RAP |
8 | Ivan Hriberšek |
8. razred/ GEO in ZGO 6.–9. r., DKE 7., 8. r., jutranje varstvo |
član Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, tekmovanje iz geografije in zgodovine, RO, aktivi za dejavnosti, dežurstvo, prireditve (spominske ure ob državnih praznikih), vodenje šolskega sklada |
9 | Simona Lipej |
9. razred TJA 4., 5., 6., 7., 8. in 9. r. NI I
|
FP TJN 5., 6. r., vodja Aktiva za 3. triletje in članica Aktiva za kulturne dejavnosti, tekmovanja, RO, dežurstvo, angleška bralna značka, sindikalna zaupnica |
Drugi strokovni sodelavci
ZAP. ŠT. | IME IN PRIIMEK | POUČUJE / OPRAVLJA DELO | DRUGO |
1 | Roman Drstvenšek |
FIZ 8, 9, IP UBE, organizator informacijskih dejavnosti |
član Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, tekmovanja, informatizacija šole, razstave, snemanje, fotografiranje, RO, FP računalništvo 5., 6. in 7. r. |
2 | Marinka Drofenik |
ŠSS na OŠ Bistrica ob Sotli, IUP in DSP, ŠSS na OŠ Kozje |
naloge, vezane na svetovalno delo v šoli, vodenje dela z nadarjenimi, sodelovanje pri projektnih nalogah, EMZŠ |
3 | Tjaša Lončar |
učiteljica v OPB III, španščina 1, projekt Inovativna pedagogika 5.0
|
članica Aktiva ŠPO, članica Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, EMZŠ, tekmovanja, Aktiv za 4. in 5. razred ter OPB, tekmovanja, proslave, prireditve, aktivi za dejavnosti, dežurstvo RO, dežurstvo, projektna zaposlitev Inovativna pedagogika 5.0, Zlata kuhalnica |
4 | Simona Krištofić | OPB II (2. in 3. razred) LUM 1. razred, RAP |
Aktiv za 1. obdobje, tekmovanja, RO, Cici vesela šola, ročne spretnosti, proslave in prireditve, dežurstvo |
5 | Sabina Vračun |
SLJ 6., 7., 8. in 9. r., DOD, DOP, IP GLK |
članica Aktiva za kulturne dejavnosti, Aktiva učiteljev 2. triletja in Aktiva učiteljev 3. triletja, bralna značka, proslave in prireditve, tekmovanja, natečaji, lektoriranje, RO, dežurstvo, delo z nadarjenimi |
6 | Tjaša Tomše |
učiteljica v OPB I,
|
Aktiv za 1. obdobje ter OPB, tekmovanja, proslave, prireditve, aktivi za dejavnosti, dežurstvo |
7 | Irena Černelč |
knjižnica
|
članica Aktiva za kulturne dejavnosti, Aktiva učiteljev 2. triletja in Aktiva učiteljev 3. triletja, bralna značka S knjigo v svet, eko bralna značka, športnik bralec, proslave in prireditve, raziskovalne naloge |
8 | Nataša Škrabl | asistentka 4. r. | |
9 | Matej Žibert | asistent 7. r., | |
10 | Manuela Umek | asistentka 8. r. | |
11 | Bogomir Marčinković | ravnatelj | |
12 | Nataša Martini |
DSP, IUP, SS vrtec |
svetovalna služba v enoti Vrtec Pikapolonica |
13 | Polona Pevec Pungeršek |
GUM 6.–9. r., OPZ, MPZ, OŠ Kozje |
vodja Aktiva za kulturne dejavnosti, članica Aktiva učiteljev 2. triletja in Aktiva učiteljev 3. triletja, proslave in prireditve, revija OPZ in MPZ, RO, dežurstvo |
14 | Marinka Šipec |
KEM 8., 9. r., GOS 5., 6. r., NAR 6., 7. r., IP VEO, organizator ŠP OŠ in vrtca |
članica Aktiva za naravoslovne dejavnosti in Aktiva učiteljev od 6. do 9. razreda, EMZŠ, tekmovanja KEM, zlata kuhalnica, dežurstvo, delo z nadarjenimi |
15 | Barbara Verbančič |
2. strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v OPB I (1. in 2. razred) |
vodja projektnega tima EMZŠ, Aktiv za OPB, Aktiv za 1. obdobje, DSP, proslave, prireditve, tekmovanja, Zlati sonček, aktivi za dejavnosti, šolska mediatorka, dežurstvo |