Spoštovane učenke in učenci, starši in skrbniki!

Obveščamo vas, da je ministrica za izobraževanje, znanost in šport zaradi izjemno resne epidemiološke situacije in ukrepov za preprečitev širjenja virusa CORONA-19 sprejela sklep, da se v osnovnih šolah prične izvajati pouk na daljavo za učence od 6. do 9. razreda.
Učenci od 1. do vključno 5. razreda se bodo še naprej izobraževali v šoli.

Sklep je začasen in velja za obdobje od 19. do 25. oktobra 2020.

Za pouk na daljavo bomo na OŠ Bistrica ob Sotli uporabljali enoten komunikacijski kanal – MsTeams.  Pouk bo potekal po ustaljenem urniku.

Učenci so z načinom dela že seznanjeni, vas pa naprošamo, da jih vzpodbujate in pomagate pri organizaciji dela. Pomembno je, da si naredijo urnik dela in pripravijo prostor.

Prosimo vas, da otrokom doma pomagate pri pripravi opreme. O morebitnih težavah se obrnite na razrednike. O vseh nadaljnjih ukrepih vas bomo sproti obveščali.

Upamo, da bomo s skupnimi močmi uspeli zajeziti epidemijo in da se bomo po jesenskih počitnicah čim prej ponovno vrnili v šolske klopi.

Ostanite zdravi.

Kolektiv OŠ Bistrica ob Sotli