V soboto, 18. 4. 2015, se je deset učencev 9. razreda, osem učiteljev in gospod ravnatelj udeležilo zaključne konference projekta Inovativna pedagogika 1:1 v luči kompetenc 21. stoletja. Konferenca je potekala na Zavodu Antona Martina Slomška Maribor, ki je tudi vodja projektnega konzorcija šol. Glavna točka konference je bila predstavitev dela v inovativnem razredu, kjer so veliko vlogo opravili učenci. Prikazali so veliko uporabnih spletnih aplikacij in suvereno predstavili učenje v inovativnem oddelku, uporabo tablic in smiselnost inovativne pedagogike. Bravo devetošolci.

Poleg predstavitev dela v inovativnem oddelku so bili predstavljeni tudi rezultati in ugotovitve projekta ter možnosti nadaljnjega dela. Več utrinkov iz konferencu si lahko ogledate v fotogaleriji.