Spoštovani starši, skrbniki in skrbnice,

vlada RS je dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 in je bil v Uradnem listu RS, objavljen včeraj, dne 29. 3. 2021.

Pouk bo zato od četrtka, 1. 4. 2021, do petka, 9. 4. 2021, za vse učence in učenke potekal na daljavo. Učenci bodo gradiva in navodila prejemali v MS Teams. Z učitelji bodo sodelovali tudi preko videosrečanj po urniku, ki je veljal v času dela na daljavo. Čeprav naj bi bili doma le krajši čas, je pomembno, da otrok redno pregleduje navodila v ekipah in dela po urniku tistega dne.

POTREBE PO RAČUNALNIKIH

V kolikor vaš otrok potrebuje računalnik, to čim prej sporočite na e-naslov o-bos.ce@guest.arnes.si, da se dogovorite za možnost prevzema.

Vsi si želimo, da se 12. 4. 2021 ponovno vidimo v šoli 🙂

Pazite nase in ostanite zdravi.

Kolektiv OŠ Bistrica ob Sotli